- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok CORMAK
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok CORMAK MILL850
CNC függőleges megmunkáló központ CORMAK MILL850
| Nettó ár | 13085722 HUF |
| Az idegenforgalmi adó (ÁFA) | 23 % |
| A cég neve |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Cím | Wita Stwosza 18/13 |
| City | Jelenia Góra |
| Irányítószám | 58-560 |
| terület | Dolnośląskie |
| Ország | Lengyelország |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategória | CNC marógépek és megmunkáló központok CORMAK › |
| Gyártó | CORMAK › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2025 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1000 mm |
| Szélessége munkaasztal | 500 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 500 kg |
| Power of orsó meghajtó | 11 kW |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 3 db |
| Száma eszközök magazin | 24 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 12000 1/min |
| Maximális távolság az orsó az asztalról | 620 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 800 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 500 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 500 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 250 mm/s |
| Maximális előtolás Y-tengely | 250 mm/s |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 250 mm/s |
| Száma a T-hornyokkal a asztal | 4 db |
| Gép magassága | 2700 mm |
| Gép hossza | 2800 mm |
| Gép szélessége | 2300 mm |
| A gép súlya | 5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 808D | |
| Világítás | |






















































