- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok AXA
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok AXA VCC 1200
CNC függőleges megmunkáló központ AXA VCC 1200
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2013 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | A nyugta |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Száma eszközök magazin | 30 db |
| Minimális rotációs sebességet a függőleges orsó | 30 1/min |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 8000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1200 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 600 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 700 mm |
| Gép magassága | 2700 mm |
| Gép hossza | 3300 mm |
| Gép szélessége | 2300 mm |
| A gép súlya | 10 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |
















































