- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok BARON-MAX
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok BARON-MAX VM 30
CNC függőleges megmunkáló központ BARON-MAX VM 30
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Noord-Brabant |
| Gyártási év | 1998 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | A2064366 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1800 mm |
| Szélessége munkaasztal | 760 mm |
| Power of orsó meghajtó | 15 kW |
| Száma eszközök magazin | 20 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 10000 1/min |
| Torok mélysége (távolság az orsó tengelye a keret) | 870 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1700 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 850 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 700 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 30 kW |
| Gép magassága | 3000 mm |
| Gép hossza | 5350 mm |
| Gép szélessége | 3200 mm |
| A gép súlya | 7.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC CNC CONTROL | |












































