- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok BROTHER
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok BROTHER TC-32-BN-QT
CNC függőleges megmunkáló központ BROTHER TC-32-BN-QT
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | California |
| Gyártási év | 2011 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 599.4 mm |
| Szélessége munkaasztal | 424.2 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 200 kg |
| Power of orsó meghajtó | 10 kW |
| Száma eszközök magazin | 41 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 16000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 551.2 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 398.8 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 414 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| BROTHER CNC CONTROL | |
| Folyékony hűtőrendszer | |











































