- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok CHIRON
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok CHIRON FZ 18W
CNC függőleges megmunkáló központ CHIRON FZ 18W
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1996 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 1648 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1250 mm |
| Szélessége munkaasztal | 850 mm |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 4 db |
| Száma eszközök magazin | 20 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 6000 1/min |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 425 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 630 mm/s |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 425 mm/s |
| Gép magassága | 2900 mm |
| Gép hossza | 3400 mm |
| Gép szélessége | 1800 mm |
| A gép súlya | 5500 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |




















































