- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok CHIRON
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok CHIRON FZ15KS Highspeed
CNC függőleges megmunkáló központ CHIRON FZ15KS Highspeed
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Brescia |
| Gyártási év | 2003 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 450 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1050 mm |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 4 db |
| Száma szinkron Tengelyek | 4 db |
| Száma eszközök magazin | 48 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 12000 1/min |
| Minimális távolság az orsó az asztalról | 190 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 550 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 400 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 425 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 60000 mm/s |
| Maximális előtolás Y-tengely | 60000 mm/s |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 60000 mm/s |
| A gép súlya | 7600 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840D | |
| Sima beállítása a függőleges fordulatszám | |
| CNC körasztal - szinkron-tengelyre | |
| Központi kenés | |











































