- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok CHIRON
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok CHIRON FZ18W MAGNUM
CNC függőleges megmunkáló központ CHIRON FZ18W MAGNUM
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Gelderland |
| Gyártási év | 1997 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 850 mm |
| Szélessége munkaasztal | 470 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 250 kg |
| Power of orsó meghajtó | 18 kW |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 3 db |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 630 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 400 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 425 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| Folyékony hűtőrendszer | |











































