- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DECKEL MAHO
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DECKEL MAHO DMC 125U
CNC függőleges megmunkáló központ DECKEL MAHO DMC 125U
| Kategória | CNC marógépek és megmunkáló központok DECKEL MAHO › |
| Gyártó | DECKEL MAHO › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1999 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1000 mm |
| Szélessége munkaasztal | 800 mm |
| Power of orsó meghajtó | 19 kW |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 4 db |
| Száma eszközök magazin | 120 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 8000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1250 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 880 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 800 mm |
| Gép magassága | 3400 mm |
| Gép hossza | 5500 mm |
| Gép szélessége | 3200 mm |
| A gép súlya | 15 t |
Berendezés | |
|---|---|
| DMG Heidenhain Mill Plus | |
| USB csatlakozás | |
| Forgó fej (2. tengely) | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Műszaki dokumentáció | |













































