- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DECKEL MAHO
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DECKEL MAHO DMC 70 V
CNC függőleges megmunkáló központ DECKEL MAHO DMC 70 V
| Kategória | CNC marógépek és megmunkáló központok DECKEL MAHO › |
| Gyártó | DECKEL MAHO › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| Gyártási év | 1996 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 900 mm |
| Szélessége munkaasztal | 550 mm |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 18000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 700 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 550 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 500 mm |
| Gép magassága | 2600 mm |
| Gép hossza | 3300 mm |
| Gép szélessége | 2400 mm |
| A gép súlya | 7250 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |










































