- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DECKEL MAHO
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DECKEL MAHO DMC104V Linear
CNC függőleges megmunkáló központ DECKEL MAHO DMC104V Linear
| Kategória | CNC marógépek és megmunkáló központok DECKEL MAHO › |
| Gyártó | DECKEL MAHO › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2005 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 6560 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1250 mm |
| Szélessége munkaasztal | 650 mm |
| Minimális rotációs sebességet a függőleges orsó | 18000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1040 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 600 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 500 mm |
| Gép magassága | 2800 mm |
| Gép hossza | 4100 mm |
| Gép szélessége | 2500 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| Heidenhain Heidenhain 530 | |












































