- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DECKEL MAHO
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DECKEL MAHO DMU 50 evolution
CNC függőleges megmunkáló központ DECKEL MAHO DMU 50 eVolution
| Kategória | CNC marógépek és megmunkáló központok DECKEL MAHO › |
| Gyártó | DECKEL MAHO › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2001 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 6132 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 500 kg |
| Power of orsó meghajtó | 40 kW |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 5 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 18000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 500 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 420 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 380 mm |
| Gép magassága | 2490 mm |
| Gép hossza | 3360 mm |
| Gép szélessége | 2280 mm |
| A gép súlya | 6 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |













































