- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DECKEL
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DECKEL Maho DMU 60T
CNC függőleges megmunkáló központ DECKEL Maho DMU 60T
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2001 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 4 db |
| Száma szinkron Tengelyek | 3 db |
| Száma eszközök magazin | 20 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 12000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 630 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 560 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 560 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 32 kW |
| Gép magassága | 2.2 mm |
| Gép hossza | 3.5 mm |
| Gép szélessége | 2.7 mm |
| A gép súlya | 6.7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 426 | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Műszaki dokumentáció | |





















































