- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DECKEL MAHO
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DECKEL MAHO FP 5 NC/T
CNC függőleges megmunkáló központ DECKEL MAHO FP 5 NC/T
| Kategória | CNC marógépek és megmunkáló központok DECKEL MAHO › |
| Gyártó | DECKEL MAHO › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Baden-Württemberg |
| Gyártási év | 1995 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Száma eszközök magazin | 30 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 5000 1/min |
| Maximális távolság az orsó az asztalról | 625 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 800 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 550 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 20.5 kW |
| Gép magassága | 2200 mm |
| Gép hossza | 2300 mm |
| Gép szélessége | 3000 mm |
| A gép súlya | 5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| DECKEL DIALOG 11 | |
| Univerzális forgatható fej (vízszintes-függőleges) | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Műszaki dokumentáció | |














































