- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DMG
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DMG DMC 63 V
CNC függőleges megmunkáló központ DMG DMC 63 V
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1997 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Power of orsó meghajtó | 13 kW |
| Száma eszközök magazin | 24 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 8000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 630 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 500 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 500 mm |
| Gép magassága | 2400 mm |
| Gép hossza | 3100 mm |
| Gép szélessége | 2100 mm |
| A gép súlya | 4.2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS 810 | |











































