- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DMG
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DMG dmf 250 Linear
CNC függőleges megmunkáló központ DMG DMF 250 LINEAR
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Mazowieckie |
| Gyártási év | 2009 |
| Szavatosság | Garancia csomagtartó |
| Műszaki állapot | Felhasználatlan |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 700 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 3000 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1000 mm |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 3 db |
| Száma eszközök magazin | 30 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 10000 1/min |
| Maximális távolság az orsó az asztalról | 1000 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 2500 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 920 mm |
| Maximális előtolás Y-tengely | 1250 mm/s |
| Teljes teljesítmény igény | 29 kW |
| Gép magassága | 3500 mm |
| Gép hossza | 6800 mm |
| Gép szélessége | 3800 mm |
| A gép súlya | 26500 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Heidenhain iTNC530 | |
| RS kapcsolat | |
| USB csatlakozás | |
| Ethernet (LAN) | |
| Elektronikus kerék kézi | |
| Inverter vezérli a fordulatszám | |
| Sima beállítása a függőleges fordulatszám | |
| Forgó fej (1. tengely) | |
| CNC függőleges fej - indexelt tengely | |
| Univerzális forgatható fej (vízszintes-függőleges) | |
| Szögletes gépsatu | |
| Vibroisolators | |
| Központi kenés | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Világítás | |
| Műszaki dokumentáció | |
| CE nyilatkozat | |









































