- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DMG MORI
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DMG MORI DMF 260/11 KGT
CNC függőleges megmunkáló központ DMG MORI DMF 260/11 KGT
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2016 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 3200 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1100 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 4000 kg |
| Power of orsó meghajtó | 14 kW |
| Száma eszközök magazin | 30 db |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 2600 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 1100 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 900 mm |
| A gép súlya | 26.9 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Heidenhain iTNC530 | |






















































