- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DOOSAN
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DOOSAN DNM 5700
CNC függőleges megmunkáló központ DOOSAN DNM 5700
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2016 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 4794 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1300 mm |
| Szélessége munkaasztal | 550 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 950 kg |
| Power of orsó meghajtó | 18 kW |
| Száma eszközök magazin | 30 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 8000 1/min |
| Maximális távolság az orsó az asztalról | 650 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1000 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 550 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 500 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |




















































