- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DOOSAN
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DOOSAN Mynx 540
CNC függőleges megmunkáló központ DOOSAN Mynx 540
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2007 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1200 mm |
| Szélessége munkaasztal | 540 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 800 kg |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 3 db |
| Száma eszközök magazin | 32 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 8000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1000 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 600 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 500 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 15 kW |
| Gép magassága | 1800 mm |
| Gép hossza | 2467 mm |
| Gép szélessége | 3350 mm |
| A gép súlya | 7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |












































