- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DROOP REIN
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DROOP REIN SFB 100 NS
CNC függőleges megmunkáló központ DROOP REIN SFB 100 NS
| Kategória | CNC marógépek és megmunkáló központok DROOP REIN › |
| Gyártó | DROOP REIN › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1966 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 2886 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 2000 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1000 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 980 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 1570 mm/s |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 900 mm/s |
| Gép magassága | 4000 mm |
| Gép hossza | 5000 mm |
| Gép szélessége | 4500 mm |
| A gép súlya | 30000 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |


















































