- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DUGARD
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok DUGARD 760 XP
CNC függőleges megmunkáló központ DUGARD 760 XP
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2016 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 7309 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 910 mm |
| Szélessége munkaasztal | 380 mm |
| Power of orsó meghajtó | 11 kW |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 12000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 762 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 430 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 460 mm |
| Gép magassága | 1880 mm |
| Gép hossza | 2596 mm |
| Gép szélessége | 1935 mm |
| A gép súlya | 3.7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC OiMF 10.4 LCD | |












































