- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok FADAL
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok FADAL 4020
CNC függőleges megmunkáló központ FADAL 4020
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Mazowieckie |
| Gyártási év | 2000 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Machine unplugged |
| Leltári szám | 112 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1020 mm |
| Szélessége munkaasztal | 520 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 500 kg |
| Power of orsó meghajtó | 10 kW |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 3 db |
| Száma eszközök magazin | 21 db |
| Minimális rotációs sebességet a függőleges orsó | 20 1/min |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 7500 1/min |
| Minimális távolság az orsó az asztalról | 100 mm |
| Maximális távolság az orsó az asztalról | 710 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1040 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 520 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 710 mm |
| Gép magassága | 2500 mm |
| Gép hossza | 3000 mm |
| Gép szélessége | 2200 mm |
| A gép súlya | 7500 t |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC OM 16 | |
| RS kapcsolat | |
| Elektronikus kerék kézi | |
| Inverter vezérli a fordulatszám | |
| Sima beállítása a függőleges fordulatszám | |
| Központi kenés | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Világítás | |
| Műszaki dokumentáció | |
| CE nyilatkozat | |










































