- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok Fanuc
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok Fanuc ROBODRILL ALFA D21LiB5 + robot FANUC LR Mate 200iD
CNC függőleges megmunkáló központ Fanuc ROBODRILL ALFA D21LiB5 + robot FANUC LR Mate 200iD
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2018 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 231876 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 840 mm |
| Szélessége munkaasztal | 410 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 300 kg |
| Power of orsó meghajtó | 14.2 kW |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 5 db |
| Száma eszközök magazin | 21 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 24000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 700 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 400 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 330 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 54000 mm/s |
| Gép magassága | 2800 mm |
| Gép hossza | 2100 mm |
| Gép szélessége | 2165 mm |
| A gép súlya | 2.3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Fanuc 31i - B5 | |


















































