- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok FEHLMANN
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok FEHLMANN Picomax 60 M
CNC függőleges megmunkáló központ FEHLMANN Picomax 60 M
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Noord-Brabant |
| Gyártási év | 2000 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Leltári szám | 2741 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 920 mm |
| Szélessége munkaasztal | 380 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 250 kg |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 560 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 350 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 610 mm |
| Gép magassága | 3000 mm |
| Gép hossza | 2000 mm |
| Gép szélessége | 1700 mm |
| A gép súlya | 3400 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 426 | |
| Műszaki dokumentáció | |

















































