- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok HAAS
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok HAAS VF-2
CNC függőleges megmunkáló központ HAAS VF-2
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2003 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 5589 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 914 mm |
| Szélessége munkaasztal | 356 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 1360 kg |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 4 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 7500 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 762 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 406 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 508 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 211.7 mm/s |
| Gép magassága | 2718 mm |
| Gép hossza | 2789 mm |
| Gép szélessége | 2357 mm |
| A gép súlya | 3.6 t |
Berendezés | |
|---|---|
| CNC körasztal - szinkron-tengelyre | |

















































