- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok HAAS
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok HAAS VF 2
CNC függőleges megmunkáló központ HAAS VF 2
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2003 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 8039 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 914 mm |
| Szélessége munkaasztal | 355 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 680 kg |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 762 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 406 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 508 mm |
| Gép magassága | 2578 mm |
| Gép hossza | 2464 mm |
| Gép szélessége | 2337 mm |
| A gép súlya | 3.4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |















































