- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok HARTFORD
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok HARTFORD VMC 1600S
CNC függőleges megmunkáló központ HARTFORD VMC 1600S
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2005 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1700 mm |
| Szélessége munkaasztal | 750 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 2000 kg |
| Száma eszközök magazin | 20 db |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1600 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 800 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 660 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 30 kW |
| A gép súlya | 12.3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| HEIDENHAIN iTNC530 | |
















































