- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok HURCO
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok HURCO BMC 30/M
CNC függőleges megmunkáló központ HURCO BMC 30/M
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| Gyártási év | 1999 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1020 mm |
| Szélessége munkaasztal | 400 mm |
| Power of orsó meghajtó | 11 kW |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 760 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 460 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 610 mm |
| Gép magassága | 2500 mm |
| Gép hossza | 3400 mm |
| Gép szélessége | 2200 mm |
| A gép súlya | 5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Műszaki dokumentáció | |













































