- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok HURCO
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok HURCO VM 10i
CNC függőleges megmunkáló központ HURCO VM 10i
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2015 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 5137 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 760 mm |
| Szélessége munkaasztal | 355 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 1500 kg |
| Power of orsó meghajtó | 11 kW |
| Száma eszközök magazin | 20 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 10000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 660 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 406 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 510 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 400 mm/s |
| Maximális előtolás Y-tengely | 400 mm/s |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 400 mm/s |
| Gép magassága | 2564 mm |
| Gép hossza | 3884 mm |
| Gép szélessége | 3204 mm |
| A gép súlya | 2.9 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Winmax 5 | |




















































