- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok LITZ
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok LITZ TV-500
CNC függőleges megmunkáló központ LITZ TV-500
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2015 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 3158 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 650 mm |
| Szélessége munkaasztal | 400 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 250 kg |
| Power of orsó meghajtó | 5.5 kW |
| Száma eszközök magazin | 16 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 12000 1/min |
| Maximális távolság az orsó az asztalról | 150 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 400 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 500 mm/s |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 230 mm/s |
| Minimális előtolás az X-tengelyen | 60 mm/s |
| Minimális előtolás Y-tengely | 60 mm/s |
| Minimum előtolás Z tengelyen | 60 mm/s |
| A gép súlya | 2800 t |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC OIM-MD (Typ: A02B-03 | |












































