- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok LK MACHINERY
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok LK MACHINERY MT800-P
CNC függőleges megmunkáló központ LK MACHINERY MT800-P
| Kategória | CNC marógépek és megmunkáló központok LK MACHINERY › |
| Gyártó | LK MACHINERY › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Franciaország |
| Gyártási év | 2010 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 850 mm |
| Szélessége munkaasztal | 400 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 350 kg |
| Száma eszközök magazin | 32 db |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 500 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 550 mm |
| Gép magassága | 3500 mm |
| Gép hossza | 2300 mm |
| Gép szélessége | 2500 mm |
| A gép súlya | 6.7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |

















































