- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok MAS
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok MAS MCU 700V-5X SPRINT
CNC függőleges megmunkáló központ MAS MCU 700V-5X SPRINT
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2014 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 5827 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 850 kg |
| Száma szinkron Tengelyek | 5 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 18000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 700 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 820 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 550 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 85 kW |
| Gép magassága | 2950 mm |
| Gép hossza | 4200 mm |
| Gép szélessége | 2400 mm |
| A gép súlya | 18 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |





























































