- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok MAS
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok MAS MCV 500
CNC függőleges megmunkáló központ MAS MCV 500
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2005 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Leltári szám | 4732 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 800 mm |
| Szélessége munkaasztal | 500 mm |
| Száma eszközök magazin | 20 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 800 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 500 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 500 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 500 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 15 kW |
| Gép magassága | 2550 mm |
| Gép hossza | 2085 mm |
| Gép szélessége | 1900 mm |
| A gép súlya | 3.8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Ethernet (LAN) | |
| Elektronikus kerék kézi | |
| Műszaki dokumentáció | |











































