- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok MAZAK
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok MAZAK FJV 35/80
CNC függőleges megmunkáló központ MAZAK FJV 35/80
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihočeský kraj |
| Gyártási év | 2003 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 6229 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 2230 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1200 mm |
| Száma eszközök magazin | 40 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 10000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 2000 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 800 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 585 mm |
| Gép magassága | 3550 mm |
| Gép hossza | 6280 mm |
| Gép szélessége | 3274 mm |
| A gép súlya | 14.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |
















































