- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok MAZAK
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok MAZAK NEXUS 410A
CNC függőleges megmunkáló központ MAZAK NEXUS 410A
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2002 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 5576 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 900 mm |
| Szélessége munkaasztal | 430 mm |
| Power of orsó meghajtó | 11 kW |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 660 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 410 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 610 mm |
| Maximális rotációs sebessége a vízszintes orsó | 12000 1/min |
| Gép magassága | 2800 mm |
| Gép hossza | 2600 mm |
| Gép szélessége | 2000 mm |
| A gép súlya | 5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |






























































