- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok MAZAK
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok MAZAK VTC 200C
CNC függőleges megmunkáló központ MAZAK VTC 200C
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Noord-Brabant |
| Gyártási év | 2000 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Leltári szám | 2610 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 2000 mm |
| Szélessége munkaasztal | 510 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 1000 kg |
| Power of orsó meghajtó | 18.5 kW |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 3 db |
| Száma eszközök magazin | 30 db |
| Minimális rotációs sebességet a függőleges orsó | 40 1/min |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 10 1/min |
| Torok mélysége (távolság az orsó tengelye a keret) | 530 mm |
| Gép magassága | 2760 mm |
| Gép hossza | 4525 mm |
| Gép szélessége | 3145 mm |
| A gép súlya | 2.8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Mazatrol PC Fusion CNC 640M | |
| CNC Indexer (4. tengely) | |












































