- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok MIYANO
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok MIYANO TSV-25
CNC függőleges megmunkáló központ MIYANO TSV-25
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 1989 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Nem használható a teszt - hiba |
| Leltári szám | 150819 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 510 mm |
| Szélessége munkaasztal | 220 mm |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 3 db |
| Száma eszközök magazin | 10 db |
| Minimális rotációs sebességet a függőleges orsó | 80 1/min |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 8000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 300 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 220 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 200 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 14.7 kW |
| A gép súlya | 1.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Fanuc OM-B | |










































