- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok MOMAC
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok MOMAC M 750
CNC függőleges megmunkáló központ MOMAC M 750
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| Gyártási év | 2001 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 900 mm |
| Szélessége munkaasztal | 450 mm |
| Power of orsó meghajtó | 7.5 kW |
| Száma eszközök magazin | 18 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 6000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 750 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 450 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 621 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 333.3 mm/s |
| Maximális előtolás Y-tengely | 333.3 mm/s |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 200 mm/s |
| Teljes teljesítmény igény | 19 kW |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |











































