- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok MORI SEIKI
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok MORI SEIKI NV 5000 A/40
CNC függőleges megmunkáló központ MORI SEIKI NV 5000 A/40
| Kategória | CNC marógépek és megmunkáló központok MORI SEIKI › |
| Gyártó | MORI SEIKI › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 2002 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 161119 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1100 mm |
| Szélessége munkaasztal | 600 mm |
| Power of orsó meghajtó | 18.5 kW |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 3 db |
| Száma eszközök magazin | 30 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 12000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 800 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 510 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 510 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 60 kW |
| A gép súlya | 6.3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |












































