- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok MORI SEIKI
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok MORI SEIKI NV5000 alpha 1B/40
CNC függőleges megmunkáló központ MORI SEIKI NV5000 alpha 1B/40
| Nettó ár | 12900109 HUF |
| Az idegenforgalmi adó (ÁFA) | 23 % |
| A cég neve |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Cím | Wita Stwosza 18/13 |
| City | Jelenia Góra |
| Irányítószám | 58-560 |
| terület | Dolnośląskie |
| Ország | Lengyelország |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategória | CNC marógépek és megmunkáló központok MORI SEIKI › |
| Gyártó | MORI SEIKI › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2007 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1320 mm |
| Szélessége munkaasztal | 660 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 1200 kg |
| Power of orsó meghajtó | 22 kW |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 3 db |
| Száma eszközök magazin | 30 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 14000 1/min |
| Minimális távolság az orsó az asztalról | 150 mm |
| Maximális távolság az orsó az asztalról | 660 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1020 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 510 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 510 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 700 mm/s |
| Maximális előtolás Y-tengely | 700 mm/s |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 700 mm/s |
| Gép magassága | 2603 mm |
| Gép hossza | 2788 mm |
| Gép szélessége | 3040 mm |
| A gép súlya | 7.3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC Series 18i MB5 | |














































