- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok SHARNOA
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok SHARNOA SVC-36
CNC függőleges megmunkáló központ SHARNOA SVC-36
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Illinois |
| Gyártási év | 1995 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1092.2 mm |
| Szélessége munkaasztal | 457.2 mm |
| Power of orsó meghajtó | 11.2 kW |
| Száma eszközök magazin | 24 db |
| Minimális rotációs sebességet a függőleges orsó | 60 1/min |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 6000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 889 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 520.7 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 558.8 mm |
| Gép magassága | 3048 mm |
| Gép hossza | 2540 mm |
| Gép szélessége | 2540 mm |
| A gép súlya | 5.9 t |
Berendezés | |
|---|---|
| TIGER 5 | |
| RS kapcsolat | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Világítás | |











































