- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok SW (SCHWAeBISCHE WERKZEUGMASCHINEN)
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok SW (SCHWAeBISCHE WERKZEUGMASCHINEN) BAS03-22
CNC függőleges megmunkáló központ SW (SCHWAeBISCHE WERKZEUGMASCHINEN) BAS03-22
| Kategória | CNC marógépek és megmunkáló központok SW (SCHWAeBISCHE WERKZEUGMASCHINEN) › |
| Gyártó | SW (SCHWAeBISCHE WERKZEUGMASCHINEN) › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2006 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 3288 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 4 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 17500 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 75000 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 400 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 75000 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 300 mm/s |
| Maximális előtolás Y-tengely | 75000 mm/s |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 400 mm/s |
| Teljes teljesítmény igény | 15.5 kW |
| Száma rotációs sebességet a függőleges tengely | 2 db |
| Gép magassága | 3100 mm |
| Gép hossza | 3650 mm |
| Gép szélessége | 2750 mm |
| A gép súlya | 7.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |


-bas03-22-s.jpg)
-bas03-22-1-s.jpg)
-bas03-22-2-s.jpg)
-bas03-22-3-s.jpg)
-bas03-22-4-s.jpg)
-bas03-22-5-s.jpg)
-bas03-22-6-s.jpg)
-bas03-22-7-s.jpg)
-bas03-22-8-s.jpg)







































