- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok TAJMAC ZPS
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok TAJMAC ZPS MCFV 2080 STANDARD
CNC függőleges megmunkáló központ TAJMAC ZPS MCFV 2080 STANDARD
| Kategória | CNC marógépek és megmunkáló központok TAJMAC ZPS › |
| Gyártó | TAJMAC ZPS › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2008 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 251063 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 2200 mm |
| Szélessége munkaasztal | 780 mm |
| Power of orsó meghajtó | 25 kW |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 3 db |
| Minimális rotációs sebességet a függőleges orsó | 10 1/min |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 8000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 2030 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 810 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 810 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 500 mm/s |
| Gép magassága | 3460 mm |
| Gép hossza | 4820 mm |
| Gép szélessége | 2440 mm |
| A gép súlya | 14.6 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |



















































