- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok VICTOR
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok VICTOR FORTUNE VCENTER 105
CNC függőleges megmunkáló központ VICTOR FORTUNE VCENTER 105
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Michigan |
| Gyártási év | 2000 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 12316 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1372 mm |
| Szélessége munkaasztal | 610 mm |
| Power of orsó meghajtó | 11 kW |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 4 db |
| Száma eszközök magazin | 24 db |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 6000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1067 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 559 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 559 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC 18 M | |
| Folyékony hűtőrendszer | |















































