- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok Wagner
- ›
- CNC függőleges megmunkáló központok Wagner WMC 500 SL - 40000
CNC függőleges megmunkáló központ Wagner WMC 500 SL - 40000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 2011 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Miután a teljes felújítás |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 650 mm |
| Szélessége munkaasztal | 550 mm |
| Power of orsó meghajtó | 4.5 kW |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 3 db |
| Száma szinkron Tengelyek | 3 db |
| Száma eszközök magazin | 16 db |
| Minimális rotációs sebességet a függőleges orsó | 1 1/min |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 40000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 550 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 404 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 355 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 7 kW |
| A gép súlya | 3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Siemens 828 D mit Shopmill PPU 281 Ether Bahnsteuerung | |
| Ethernet (LAN) | |
| Elektronikus kerék kézi | |
| Sima beállítása a függőleges fordulatszám | |
| CNC függőleges fej - indexelt tengely | |
| CNC függőleges fej - szinkron-tengelyre | |
| Quill takarmány | |
| Központi kenés | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Világítás | |
| Műszaki dokumentáció | |
| CE nyilatkozat | |

















































