- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC függőleges torony eszterga
- ›
- CNC függőleges torony eszterga DORRIES
- ›
- CNC függőleges torony eszterga DORRIES CTE 320/3400
CNC függőleges torony eszterga DORRIES CTE 320/3400
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Georgia |
| Gyártási év | 1981 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 10073 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Átmérő az asztal | 3200.4 mm |
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 5105.4 mm |
| Maximális magassága a munkadarab | 2649.2 mm |
| Minimális asztal fordulatszám | 0.8 1/min |
| Legnagyobb asztal fordulatszám | 100 1/min |
| Maximális asztal terhelés | 54431.1 kg |
| Hossza eszterga | 9296.4 mm |
| Szélessége eszterga | 6096 mm |
| Magassága eszterga | 5994.4 mm |
| Tömege eszterga | 63.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 8 T | |






























































