- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC függőleges torony eszterga
- ›
- CNC függőleges torony eszterga DS Dorries Scharmann
- ›
- CNC függőleges torony eszterga DS Dorries Scharmann VCE 2000 FMC
CNC függőleges torony eszterga DS Dorries Scharmann VCE 2000 FMC
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon DS Dorries Scharmann › |
| Gyártó | DS Dorries Scharmann › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Gelderland |
| Gyártási év | 1998 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Átmérő az asztal | 1600 mm |
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 2000 mm |
| Maximális magassága a munkadarab | 995 mm |
| Száma revolver | 24 db |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































