- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC függőleges torony eszterga
- ›
- CNC függőleges torony eszterga HM 0395 SEDIN JAPAN
- ›
- CNC függőleges torony eszterga HM 0395 SEDIN JAPAN 1L532
CNC függőleges torony eszterga HM 0395 SEDIN JAPAN 1L532
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon HM 0395 SEDIN JAPAN › |
| Gyártó | HM 0395 SEDIN JAPAN › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | India |
| Gyártási év | 2001 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Leltári szám | HM 0395 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 2800 mm |
| Szélessége eszterga | 16000 mm |
| Magassága eszterga | 1600 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |











































