- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító ACCURPRESS
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító ACCURPRESS 7254
CNC hidraulikus élhajlító ACCURPRESS 7254
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Illinois |
| Gyártási év | 1999 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 22.7 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 1219.2 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 152.4 mm |
| Maximális távolság az asztalról, hogy a csúszka | 304.8 mm |
| Közötti távolság keretek | 1295.4 mm |
| Torok mélység | 152.4 mm |
| Maximális megközelítési sebesség | 101.6 mm/s |
| Maximális hajlítási sebesség | 21.2 mm/s |
| Maximális hozamot sebesség | 148.2 mm/s |
| Gép magassága | 1701.8 mm |
| Gép hossza | 1676.4 mm |
| Gép szélessége | 1524 mm |
| A gép súlya | 1.9 t |
Berendezés | |
|---|---|
| ACCURPRESS ETS 3000 C | |
| CNC vezérlés | |
| Foot vezérlés | |













































