- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító AMADA
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító AMADA RG-100 S
CNC hidraulikus élhajlító AMADA RG-100 S
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Michigan |
| Gyártási év | 1986 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 90.7 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 2601 mm |
| Száma számítógép vezérelt tengelyek | 2 db |
| Maximális hossza a csúszka löket | 100.1 mm |
| Maximális távolság az asztalról, hogy a csúszka | 370.3 mm |
| Torok mélység | 400.3 mm |
| Teljesítmény igény | 8 kW |
| Gép magassága | 2301.2 mm |
| Gép hossza | 2557.8 mm |
| Gép szélessége | 1562.1 mm |
| A gép súlya | 5.6 t |
Berendezés | |
|---|---|
| AMADA NC 9-EX | |
| CNC vezérlés | |













































