- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító BEYELER
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító BEYELER 65 T X 2500
CNC hidraulikus élhajlító BEYELER 65 T X 2500
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Noord-Brabant |
| Gyártási év | 1999 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | A1510661 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 65 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 2500 mm |
| Száma számítógép vezérelt tengelyek | 2 db |
| Maximális távolság az asztalról, hogy a csúszka | 350 mm |
| Szélessége az alsó asztal | 190 mm |
| Közötti távolság keretek | 2100 mm |
| Torok mélység | 255 mm |
| Maximális megközelítési sebesség | 100 mm/s |
| Maximális hajlítási sebesség | 8 mm/s |
| Maximális hozamot sebesség | 50 mm/s |
| Gép magassága | 2000 mm |
| Gép szélessége | 1100 mm |
| A gép súlya | 5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| CYBELEC EURO 3 | |
| CNC vezérlés | |









































